Čiapka Newline Thermal Cap Windprotection s neprefúkavou membránou

Výrobca: Newline
Hodnotenie:
Newline Čiapka Newline Thermal Cap Windprotection s neprefúkavou membránou Čiapka Newline Thermal Cap Windprotection s neprefúkavou membránou Čiapka Newline Thermal Cap Windprotection s neprefúkavou membránou
3.8 5 15

Cena: 14.4 € / 17.8 €
Získajte zľavu 4€ pri nákupe nad 40€ - kliknite na uplatniť zľavu.
Doprava ZDARMA od 80 €. Do 80 € doprava kuriérom len 4,00 €.
hodnotenie Heureka

Čiapka Newline Thermal Cap Windprotection s neprefúkavou membránou obsahuje špeciálnu termálnu vrstvu zospodu pre vaše maximálne pohodlie a termo efekt. Navyše je vybavená špeciálnou neprofúkavou, ale napriek tomu funkčnou membránou, ktorá je schopná odolať aj vysokej nepriazni počasia, predovšetkým vetra. Výborne Vám poslúži vo veternom počasí na bicykli, ale aj na bežkách i pri klasickom behu.

História dánskej športovej značky Newline sa začala písať priamo v teréne - medzi nebom a zemou. V roku 1981 totiž jeden vášnivý dánsky parašutista začal počas zoskoku premýšľať, prečo je jeho oblečenie vždy mokré, zatiaľ čo padák suchý. Jeho zvedavosť nakoniec vyústila v to, že z materiálu padáku vyrobil jednu z prvých funkčných súprav. Využil k tomu svoje vedomosti zo špeciálnych armádnych síl a tiež dlhodobé skúsenosti z aktívneho behania. Športové oblečenie značky Newline potom začalo dobývať svet.

Technický popis:

  • kvalitný materiál 
  • anatomicky presné obopnutie hlavy 
  • technológie plochých švov 
  • predná neprefúkavá membrána 
  • materiál: 100% Polypropylén, Membrána: 95% PE a 5% Elastan s PU membránou 
  • veľkosť: univerzálnaPodobné produkty


TOPlist TOPlist