Karnitín Nutrend Carnitine Compressed Caps 120 kapsulí

Výrobca: Nutrend
Hodnotenie:
Nutrend Karnitín Nutrend Carnitine Compressed Caps 120 kapsulí Karnitín Nutrend Carnitine Compressed Caps 120 kapsulí Karnitín Nutrend Carnitine Compressed Caps 120 kapsulí
3.90909 5 11

Cena: 25.9 € / 25.9 €
Získajte zľavu 4€ pri nákupe nad 40€ - kliknite na uplatniť zľavu.
Doprava ZDARMA od 80 €. Do 80 € doprava kuriérom len 4,00 €.
hodnotenie Heureka

Karnitín Nutrend Carnitine Compressed Caps 120 kapsulí obsahuje 1500 mg L-karnitín tartrátu v kapsule. Táto jedinečná forma karnitínu prináša nové možnosti zaručujúce pohodlné dávkovanie na pracovisku alebo priamo na športovisku. Vysoké množstvo karnitínu v kapsule umožňuje najmodernejšie technológie a inovatívny postoj vo vývoji. Elegantné balenie v blistre vám zároveň sprehľadní dávkovanie. Vynikajúci produkt pre pravidelne a intenzívne športujúcich jedincov, ktorí kladú dôraz na redukciu tukového tkaniva.

 

CARNITINE COMPRESSED CAPS je určený pre: podporu spaľovania tukov a efektívnejšie využívanie zásobných tukov.

Obsahuje:

  • 1,5 g karnitínu tartrátu v kapsuli
  • ľahko vstrebateľné kapsule
  • efektívna využiteľnosť organizmom
  • pre redukciu tukového tkaniva
  • pre zlepšenie srdcovej a mozgovej činnosti
  • pre podporu vytrvalostného výkonu
  • ako doplnok stravy pre vegetariánov a vegánov

 

Odporúčané dávkovanie CARNITINE COMPRESSED CAPS: užite 1 kapsulu ráno na lačno a 1 kapsulu 60 minút pred fyzickým výkonom. Maximálna denná dávka sú 2 kapsule. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie CARNITINE COMPRESSED CAPS: podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje. Kapsulu nehryzte!

Upozornenie: Doplnok stravy, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.Podobné produkty


TOPlist TOPlist