NadraIN FORTE väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet

Výrobca: Simply You
Hodnotenie:
Simply You NadraIN FORTE väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet NadraIN FORTE väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet NadraIN FORTE väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet
3.46667 5 15

Cena: 36.3 € / 36.3 €
Získajte zľavu 4€ pri nákupe nad 40€ - kliknite na uplatniť zľavu.
Doprava ZDARMA od 80 €. Do 80 € doprava kuriérom len 4,00 €.
hodnotenie Heureka

NadraIN FORTE väčší objem a pevnosť pŕs 60 tabliet je prírodný doplnok stravy švajčiarskej kvality obsahuje starostlivo vybrané byliny, ktoré môžu mať vplyv na ženské hormóny, tak že sa prsia zväčšia a spevnia.

Veľkosť pŕs sa v živote ženy môže meniť. Vplyv na tvar a veľkosť pŕs má najmä tehotenstvo, dojčenie, hormonálne zmeny a úbytok na váhe. Pre väčšinu žien má vzhľad pŕs veľký vplyv na ich sebavedomie, psychickú pohodu a pozíciu samu k sebe. Prsia sú symbolom ženskosti a materstva a mediálny vplyv utvára vo spoločnosti neprirodzenú predstavu o ženskej kráse. Vyrovnať sa s malými či ovisnutými prsiami tak môže byť pre ženu veľkým psychickým problémom a zdrojom komplexu menejcennosti. Našťastie existuje niekoľko metód, ako zmeniť tvar a veľkosť pŕs. Prírodné látky zložiek ActiVolume a ActiForm posilňujú priaznivý účinok ženských hormónov (estrogénov) na pevnosť, plnosť, tvar a objem pŕs. Vplyv estrogénov na prsné tkanivo je prirodzene znížený cyklicky pri menštruácii alebo trvalo v období menopauzy a po menopauze. Izoflavóny zväčšujú a udržujú prirodzený tvar a objem pŕs a lignany zvyšujú hustotu prsného tkaniva a prispievajú k väčšej pevnosti a plnosti pŕs.


Účinné látky:

  • komplex ActiveForm, ktorý obsahuje extrakt z koreňov a vňate leuzey
  • extrakt zo semien svetlica
  • olej zo semien pupalky dvojročnej


Princíp fungovania:
prírodné látky zložiek ActiveVolume a ActiveForm môžu posilňovať priaznivý účinok ženských hormónov (estrogénov).


Spôsob užívania:
1 kapsula denne


Množstvo balení:
60 kapsúl (hmotnosť balenia: 35,5g)Podobné produkty


TOPlist TOPlist