Magnetický rotoped Spartan Magnetic 400 je obľúbeným modelom z distribúcie Rakúskej značky Spartan Sport. Je primárne určený pre domáce kondičné cvičenie. Minimalistickým dizajnom, nízkou hmotnosťou, tichým chodom a spoľahlivosťou si získal záujem používateľov.

Dizajn

Pri tomto modeli je dizajn jednoduchý, minimalistický ale v celku moderný. Farebné prevedenie čierno sivej s červenými akcentmi pôsobí pekne.

Konštrukcia

Konštrukčne vám tento model nezaberie veľa miesta a preto je vhodný pre umiestnenie aj do menšieho priestoru. S váhou rotopedu 21kg ho môžeme zaradiť medzi ľahko prenosné zariadenie. Napriek tomu je prístroj stabilný.Merače pulzu sú priamo v rukovätiach. Samozrejmosťou je výškové nastavenie sedadla aj riadidiel.

Funkcie

Počítač zobrazuje namerané hodnoty, ako sú čas cvičenia, aktuálna rýchlosť, vzdialenosť a spotreba spálených kalórií.

Parametre

Regulátor odporu záťažového kolesa má 5 stupňov. Záťažové koleso 5kg a jednodielné kľuky pedálov s venčekovým uložením.Tento model je výrobcom odporúčaný do výšky 185cm a maximálneho zaťaženia 110 kg, takže je využiteľný pre široké spektrum užívateľov.

 

Plusy a mínusy

+ Minimalistický dizajn 
+ Zaberá malo miesta, vhodný aj do menšieho priestoru 
+ Jednoduché nastavenia a používanie 
+ Vhodný aj pre seniorov 
+ Stabilný a ľahko prenosný

- Trochu tvrdšie sedadlo 
- Jednoduchší počítač, zobrazuje základné údaje

Pohľad na záver

Jednoznačne je model Spartan Magnetic 400 vhodný pre širokú škálu užívateľov. Pre začiatočníkov, víkendových užívateľov aj pre seniorov. Jednoduchá konštrukcia ho predurčuje pre domáci tréning.

Pre udržanie telesnej kondície, spevnenie tela a chudnutie je naozaj výborným pomocníkom.

Tento model si zaslúži kladné hodnotenie, ako zariadenie, ktoré naozaj splní účel pri domácom cvičení a nezaberie vám veľa miesta. Pôžitok z cvičenia si naplno užijete bez akejkoľvek straty času so zdĺhavým nastavovaním. Jednoduchý, ľahký a stabilný, práve taký je Spartan Magnetic 400 a to ho radí medzi najobľúbenejší rotoped medzi užívateľmi. Zaslúžene si vybojoval na základe preferencii užívateľov cenu produkt roku 2015.

 

Zdroj: www.spotrebitelskytest.sk

 

 Páčil sa ti článok? Staň sa našim fanúšikom: