Posilňovacích strojov je v súčasnej dobe toľko, že sa v nich bežný človek vyzná iba ťažko. Ak nepatríte medzi ľudí, ktorí trávia hodiny vo fitness centre a neštudujete weby o cvičení, tak bude pre vás výber nového stroja na domáce cvičenie španielskou dedinou. My vám dnes predstavíme jeden zaujímavý posilňovač brucha, ktorý je veľmi pozitívne hodnotený. Predstavujeme Vám Ab Lifter Easy, ktorý získal prestížne ocenenie Produkt roku 2015 - kategória Posilňovacie stroje. 

Účinky Ab Lifter Easy? Pevné brucho, stehná, zadok aj paže

Posilňovač brucha s jednoduchou konštrukciou funguje na princípe cvičenia s vlastnou váhou. Je teda určený všetkým tým, ktorí chcú spevniť svaly tela a zlepšiť si zároveň kondíciu. Na tomto posilňovacom stroji vykonávate jednoduchý pohyb, vďaka ktorému prekonávate odpor vlastného tela. Tieto cviky na brucho nezaťažujú chrbát, kríže či krčnú chbticu (ako brušáky). 

Cvičiť stačí iba 5 minút denne, čo zvládne naozaj každý. A odmien je hneď niekoľko:

  • spevnené brušné svalstvo
  • posilnenie svalov rúk a ramien
  • pevnejšie stehná a zadok

Tieto výsledky možno pozorovať už po pár týždnoch cvičenia.

Recenzie inSPORTline Ab Lifter Easy

Na internete sme našli veľmi pozitívne ohlasy. Tento stroj na cvičenie sa dá kúpiť za veľmi výhodnú cenu a tak ho vyskúšalo už množstvo ľudí. A drvivá väčšina z nich je s jeho účinkami spokojná. O Ab Lifter Easy sa dočítate na heureke, pozitívne hodnotenia nájdete aj na webe výrobcu. Pridajte sa k spokojným zákazníkom a začnite si tvarovať svoje brušné svalstvo už tento týždeň!

Chcem zistiť viac!

Ako tento posilňovací stroj vyzerá?

Telo stroja je tvorené stabilným a odolným oceľovým rámom, ktorého nosnosť je až 100 kg. Na vrchu je umiestnený malý počítač, ktorý ráta počet vykonaných príťahov, čas cvičenia a množstvo spálených kalórií. Okrem toho tu nájdete aj protišmykové madlá s penovým poťahom, ktorých sa počas cvičenia držíte.

V spodnej časti rámu Ab Lifter Easy sú umiestnené 4 penové valce, do ktorých sa počas cvičenia vkladajú kolená. Montáž posilňovacieho stroja zvládnete aj sami, nepotrebujete na to žiadnu odbornú pomoc. Samotný stroj neváži ani 10 kg, jednoducho sa prenáša a je mimoriadne skladný.

Nastavte si jednu zo 4 úrovní obtiažnosti

inSPORTline Ab Lifter Easy je vhodný pre dospelých mužov a ženy, ale i mladistvých. Po úvodnom zoznámení sa s ním pravdepodobne začnete cvičiť na najľahšej úrovni záťaže (tzv. easy). Svaly sa vám pravidelným posilňovaním začnú spevňovať a vy už čoskoro môžete prejsť na strednú záťaž (medium). 

Posledné dve úrovne odporu (hard a extreme) sú určené skúsenejším ľuďom. Uvidíte, že sa po niekoľkých mesiacoch k nim prepracujete. Treba si len veriť a na tento jednoduchý pohyb nezanevrieť, ani v prípade svalovice a lenivosti. Je to iba 5 minút denne, no toto nenáročné precvičovanie svalových partií môže priniesť vytúženú postavu. A o to nám predsa všetkým ide - o krásnu, pevnú a atraktívnu postavu.

Cena posilňovača brucha Ab Lifter Easy

Posilňovanie brucha v domácich podmienkach nie je vôbec náročné. Stačí vám k tomu tento účinný stroj, na ktorom vykonávať jednoduché cviky na brucho. Ide o tzv. obrátené sklápačky, o ktorých sa dávno vie, že sú veľmi účinné. Cviky na brucho vám pomôžu schudnúť a zbaviť sa nadbytočného tuku. 

Veľkou výhodou cvičenia s Ab Lifter Easy je fakt, že k nemu nepotrebujete žiadne ďalšie športové náčinie. Stačí si ho raz zakúpiť a pravidelne ho používať. Je bez údržbový, takže ak dodržíte maximálnu nosnosť (100 kg), tak vydrží roky. 

Cena posilňovača brucha je rovná cene dvojmesačnej permanentky do fitka. Prístroj však môže používať celá rodina dlhé roky. Za necelých 75€ tak získate kvalitný, účinný a univerzálny prístroj, vhodný pre obe pohlavia. 

5 dôvodov, prečo si tento posilňovací stroj kúpiť

  1. výhodná cena
  2. víťaz súťaže Produkt roku 2015 v kategórií Posilňovacie stroje
  3. výborné recenzie a hodnotenia na heureka.sk
  4. posilňovanie brucha, zadku, stehien, ramien a paží zároveň
  5. cvičenie s vlastnou váhou, z ktorého vás nebude bolieť chrbát, krk ani kríže

Objednať Ab Lifter Easy z oficiálneho e-shopuPáčil sa ti článok? Staň sa našim fanúšikom: